Çok Satanlar

Üreticiler

Yeni Ürünler

Kampanyalar

  • Sindirex
    Sindirex

    Beş farklı bitki karışımlı Form Çayı.

    19,00 TL 29,00 TL

Görüntülenen Ürünler

RSS Besleme

RSS Besleme Eklenmedi

Yeni BodySlim  Köpük Daha Büyük Görüntüle

BodySlim Köpük

Yeni ürün

84 ürün stokta

35,00 TL

Daha Fazla Bilgi

İçindekiler
Butane, Aqua, Alkol, Propane, Isobutane, Glycol, PG-8, Ceteth-20, Dimethicone, Parfüm fragnance, Imidazolidiny Urea, Methylparaben, Ethykparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Spriluna P latensis Extract, Soy isoflavones, Caffeine, Carnitine, Polysorbate 80

Miktar
200 ml

BodySlim Köpük Kullanımı
Kullanımdan önce açıklamaları ve uyarıları okuyun. Şişeyi iyice çalkalayınız ve uygularken dik tutunuz. Elinize az bir miktar köpük alın ve cilde uygulayın. Dizin hemen üstünden başlayarak yukarı kalça bölgesine doğru dairesel hareketlerle köpük emilene kadar masaj yapın. İyi sonuç alabilmek için sabah ve gece kullanın.

Uyarı: Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Uyarı: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Benzer Ürünler