Çok Satanlar

Üreticiler

Yeni Ürünler

Kampanyalar

  • Sindirex
    Sindirex

    Beş farklı bitki karışımlı Form Çayı.

    19,00 TL 29,00 TL

Görüntülenen Ürünler

RSS Besleme

RSS Besleme Eklenmedi

Yeni Cherry Handle Daha Büyük Görüntüle

ObesiStop

Yeni ürün

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

39,00 TL

Daha Fazla Bilgi

Obesistop Nedir?
 ObesiStop® yüksek kapasiteli lif kompleksi bulundurur, kullanıldğında belli bir hacme ulaşır ve daha az gıda alınması halinde bile doygunluk hissi vermeye yardımcı olur. ObesiStop® ile birlikte sağlıklı ve dengeli bir beslenmenin yanısıra uygun bir egzersiz programı da size  yardımcı olur.
Obesistop'un Etki Mekanizması Nedir?
ObesiStop kapsül, %100 doğal konjac bitkisinden elde edilen 1 kapsül 500 mg glucomannan içerir. ObesiStop kapsül, dolu bir bardak su ile yemeklerden yarım saat önce 2 kapsül olarak alındığında mide de kendi ağırlığının 200 kat oranında hacme ulaşarak etki göstermektedir.
Obesistop'un başka ilaçlar ile etkileşimi var mıdır?
ObesiStop® kan şekerini düşürücü etkisine sahiptir. Bu nedenden dolayı kan şekerini düşürebilecek gıda takviyeleri veya ilaçlar ile bir arada kullanılacaksa, ObesiStop alınmadan 1 saat önce veya alındıktan 4 saat sonra bu ilaçlar alınmalıdır. şayet bu kurallar uygulanamayacaksa doktorunuz veya eczacınız ile görüşmenizi öneririz.
Obesistop 'un yan etkileri nelerdir?
 Nadir mide-bağırsak ağrıları ve hafif ishaller görülebilir. Nadir reflü ve şişkinlik hissi olabilir, 2-3 gün içinde kaybolur. şikayetleriniz 3 günden uzun süre devam ederse doktor veya eczanıza danışmanızı öneririz.
Obesitop'un içeriği nedir?
Her bitkisel kapsül yüksek genişleme kapasiteli liflerden (Konjak bitkisinin kök ve soğanlarından elde Glucomannan) oluşmaktadır. Ayrıca magnezyum stearat, trikalsiyum fosfat ve kroskarmelloz dodyum vardır.
Obesistop'un içeriğinde bir katkı maddesi bulunur mu?
Obesistop tuz, suni aroma, koruyucu ve gluten içermez.
Kimler Obesistop Kullanabilir?
12 yaşından büyük çocuklarda ve yetişkinlerde kullanılabilinir.
Obesistop Nasıl Kullanılır?
Günde 2 defa Öğlen ve Akşam yemeklerinden yarım saat önce 2 kapsül bol su ile alınır. Günde 2,5 - 3 Litre su tüketmenizi öneririz. Kapsülleri bütün olarak alınız ve önerilen günlük kullanım miktarlarını aşmamaya özen gösteriniz.
Hamilelikte ve emzirme döneminde Obesistop kullanılabilir mi?
Hamilelik ve emzirme dönemlerinde bebeğin ve fetüsün temel besin gıdalrından mahrum kalmamsı için kullanılması önerilmez.

Kullanım:

Günde 2 defa Öğlen ve Akşam yemeklerinden yarım saat önce 2 kapsül bol su ile alınır. Günde 2,5 - 3 Litre su tüketmenizi öneririz. Kapsülleri bütün olarak alınız ve önerilen günlük kullanım miktarlarını aşmamaya özen gösteriniz.

Uyarı: Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Uyarı: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Benzer Ürünler