Çok Satanlar

Üreticiler

Yeni Ürünler

Kampanyalar

  • Sindirex
    Sindirex

    Beş farklı bitki karışımlı Form Çayı.

    19,00 TL 29,00 TL

Görüntülenen Ürünler

RSS Besleme

RSS Besleme Eklenmedi

Yeni 9'lu Form Tea Daha Büyük Görüntüle

9'lu Form Tea

Yeni ürün

İçeriğinde bulunan yağ yakıcı ve sindirimi kolaylaştırıcı ürünler sayesinde kilo vermenizi sağlar.

Daha Fazla Detaylar

98 ürün stokta

24,00 TL

Daha Fazla Bilgi

9'lu Form Tea İçindekiler
Mate, Bilye Kekik, Çoban Çökerten, Barut Ağacı Kabuğu, Yeşil Çay, Sinirli Ot, Biberiye, Funda Yaprağı,Cinnema

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bütün bu bitkiler bir çoğu ülkemizde çıkan ve sizin formunuzu korumanızda yardımcı olacak bitkilerdir. 9 Bitki karışımlı form çayı.

Miktar
40 adet süzen poşet

Kullanımı
9'lu Form Çayı kullanımı, yemeklerden önce veya sonra isteğe göre 1 fincan içilecek şekilde ayarlanabilir. Ürünün kullanımında hiç bir zorluk bulunmamaktadır. Rahat kullanım ve hızlı etkisi sayesinde kullanımdan sonra kendinizi daha rahat hissetmeye başlayacaksınız.

Uyarı: Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Uyarı: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Benzer Ürünler