Çok Satanlar

Üreticiler

Yeni Ürünler

Kampanyalar

  • Sindirex
    Sindirex

    Beş farklı bitki karışımlı Form Çayı.

    19,00 TL 29,00 TL

Görüntülenen Ürünler

RSS Besleme

RSS Besleme Eklenmedi

Yeni Sindirex Daha Büyük Görüntüle

Kayısılı Form Çayı

Yeni ürün

Bitkisel Karışımlı %100 Doğal Kayısılı Form Çayı

Daha Fazla Detaylar

98 ürün stokta

19,00 TL

Daha Fazla Bilgi

İçindekiler: 
Sinameki, Kayısı Meyvesi, Portakal Çiçeği, Ebegümeci, Funda, Biberiye, Adaçayı, Rezene, Isırgan Yaprağı, Ardıç Meyvesi ve Kiraz Sapı

Miktar:
40 Süzen Poşet

Kullanım:
Fıncana 1 adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demleyemeye bırakın. Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra sıcak veya soğuk olarak servis Tüketebilirsiniz. Günde 3 poşete kadar içilebilir.

Barkod Numarası : 868 0652 0230339

Uyarı: Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Uyarı: Bu site aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Sitemiz sorumlu değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Benzer Ürünler